Brabus 900 Rocket täiustati häälestamise käigus
Brabus 900 Rocket on Mercedes-AMG ametliku divisjoni järjekordne redaktsioon, mis ilmus 2018. aasta lähedal ja puhus G-klassile uue elu sisse. Tuunimise tulemusena sai auto võimsa V12 mootori, mis võimaldas sajani kiirendada rekordilise 3,7 sekundiga. Nüüd on
Ineos Grenadier linnamaastur hakkab töötama vesiniku jõul
Ineos Grenadier on Ineose uus linnamaastur, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis arendab alternatiivseid energiaallikaid kasutavaid sõidukeid. Seega hakkab uus crossover kasutama jõuallikana vesinikkütuseelementi.
Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8
Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis
Xiaomi annab esimesed autod välja juba 2024. aastal
Hiina ettevõte Xiaomi valmistub turule tooma oma esimest sõiduautot. Lei Juni nimelise ettevõtte direktori sõnul saab see kauaoodatud sündmus aset alles 2024. aasta esimesel poolel. Konkreetset infot tulevase auto kohta veel muidugi pole, kuid pole

Ilmus Ares stuudio Porsche 911 Targa

11.02.21, EE / Autode tuunimine
0 1289

Porsche autod külastavad regulaarselt erinevaid tuunimispoode üle maailma. Ares Designi garaažist veeres seekord välja legendaarne 911 kupee koos Targa kinnitusega, mille töötajad on sportauto kallal igakülgset tööd teinud ja saavad klientidele palju meeldivaid uuendusi pakkuda.

Kõigepealt tahaks ära märkida auto ilusama välimuse, mis on tõesti omandanud palju meeldivaid piirjooni. Süü peitub arvukates uutes süsinikkiust elementides, mis on kaunistanud niigi elegantset korpust. Nii sai sportauto paar uut poritiiba, graatsilise spoileri ja hulga väiksemaid uuendusi.


Mis puudutab mootorit, siis seda esindab ülepumbatud tehasemootor, mis kiibi häälestamise tulemusena lisas võimsust 60 hj, tõstes lõppvõimsuse 385 hj. ja 450 njuutonmeetrit pöördemomenti. Muidugi pole tegu Porsche 911 šassii tipptasemel viimistlusega, kuid sellisest meeldivast tõukejõust piisab keerulise töö taustal täiesti.

Tõeliselt muljetavaldav on sisemus, mis on täielikult kaetud kvaliteetse naturaalse nahaga. Stuudio enda embleem ilmus roolile ja digitaalne armatuurlaud hankis uued instrumendid, mis näevad uues keskkonnas sobivad. Kokkuvõttes on see Targa päris kena redaktsioon, millel on kindlasti koht, kus olla.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий