Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga
Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote
Spyros Panopoulos Chaos näitab jõudu
2020. aasta märtsis laiemale avalikkusele esitletud huvitav sportauto Spyros Panopoulos Chaos on lõpuks jõudnud eeltootmisse. Mudel tõotab ostjaid rõõmustada mitmete tähelepanuväärsete omadustega, millest üks on väga võimas jõuallikas, mis annab sportautole
Porsche 911 GT3 tuletab teile meelde Le Mansi võite
Teine Porsche uudsus ei ole eriversioon ega modifikatsioon, vaid legendi Porsche 956 täielik tagasitulek, mis 1985. aastal võitis Le Mansi 24 tunni sõidus võiduka võidu. Ja ärge laske end segadusse ajada tõsiasi, et vastuvõtja põhineb 911-l – oma filosoofias

Lamborghini Diablo mudelilood

20.11.20, EE / Artiklid
0 1275

Lamborghini Diablo - kui palju meeldivaid helisid selles nimes kiirete autode fännidele. Isegi pärast palju aastaid on 90ndate alguses välja antud sportkupee jäänud paljude sportautofännide jaoks kultusautoks. Täna pühime sellelt vanamehelt tolmu ja räägime teile tema loomise ajaloost.

Autoprojekt sai alguse 1985. aastal, kuid sel ajal polnud autol veel kõlavat nime. Auto kandis nime Project 132, kuid kolm aastat hiljem, 1988. aastaks, sai see siiski tuttava nime ja oli peaaegu väljalaskmiseks valmis. Miks aga mudel ilmus alles 90ndate alguses?


Süüdi on disainer Horatio Pagani, kellele tootmiseelse versiooni lõpptulemus ei meeldinud ja ta soovis selle välimuses olulisi kohandusi teha. Olgu kuidas on, kuid see, kuidas me täna Lamborghini Diablot tunneme, õigustab seda otsust täielikult, hoolimata väljalaskekuupäeva nihkest.

Selle tulemusel said võidusõiduautode fännid oma graatsilisusega vapustava hobuse rangete kerejoonte ja kontrollitud proportsioonidega. Ka tänapäeval näeb legendaarse kupee disain värske ja moodne välja, rääkimata 90ndate algusest, mil see tundus tõelise imena.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий