Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse
Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.
Spyros Panopoulos Chaos näitab jõudu
2020. aasta märtsis laiemale avalikkusele esitletud huvitav sportauto Spyros Panopoulos Chaos on lõpuks jõudnud eeltootmisse. Mudel tõotab ostjaid rõõmustada mitmete tähelepanuväärsete omadustega, millest üks on väga võimas jõuallikas, mis annab sportautole
Chevrolet Corvette C2 saab uue V10
Chevrolet ei unusta oma hävimatut klassikat, seetõttu rõõmustab see fänne regulaarselt oma kunagiste autode suurepäraste eriversioonide ja taasväljalasetega. Kätte on jõudnud aeg tuua avalikele teedele tagasi legendaarne Chevrolet Corvette C2, mille
Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.

Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga

17.09.21, EE / Uued autod
0 1545

Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote peamisi parameetreid.

Mudel on baasauto täiustatud versioon, mis sai enda käsutusse võimsama elektrimootori ja mahuka aku. Muide, hübriidsüsteemi koguvõimsus on 258 hj, mis on üsna võrreldav algtaseme premium-klassiga.


Mis puutub akusse, siis selle võimsus on 28 kW * h, mis võimaldab läbida kuni 85 kilomeetrit ainult elektrilise veojõuga, ilma sisepõlemismootorit üldse käivitamata. Kui me räägime läbisõidust täis paagi bensiiniga, siis see on juba umbes 1200 kilomeetrit.

Üldiselt on uudsusel üsna konkurentsivõimelised parameetrid ja see suudab konkureerida Euroopa ja Jaapani tootjate sarnaste mudelitega. Nagu öeldud, on Geely Borui PHEV ahvatlevalt madala hinnaga, mis muudab Hiina hübriidide ostmise väga huvitavaks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий