Sportlik Alpine A110 on palju võimsam
Alpine kaubamärk on teel sisepõlemismootorite täieliku kaotamise poole. Ja kuni see juhtus, otsustasid ettevõtte disainerid rõõmustada võidusõitjaid oma sportliku keskmootoriga kupee A110 uuendatud versiooniga, mis sai uue võimsama mootori. Tänu sellele on
Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel
Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga
Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote

Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga

17.09.21, EE / Uued autod
0 13 275

Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote peamisi parameetreid.

Mudel on baasauto täiustatud versioon, mis sai enda käsutusse võimsama elektrimootori ja mahuka aku. Muide, hübriidsüsteemi koguvõimsus on 258 hj, mis on üsna võrreldav algtaseme premium-klassiga.


Mis puutub akusse, siis selle võimsus on 28 kW * h, mis võimaldab läbida kuni 85 kilomeetrit ainult elektrilise veojõuga, ilma sisepõlemismootorit üldse käivitamata. Kui me räägime läbisõidust täis paagi bensiiniga, siis see on juba umbes 1200 kilomeetrit.

Üldiselt on uudsusel üsna konkurentsivõimelised parameetrid ja see suudab konkureerida Euroopa ja Jaapani tootjate sarnaste mudelitega. Nagu öeldud, on Geely Borui PHEV ahvatlevalt madala hinnaga, mis muudab Hiina hübriidide ostmise väga huvitavaks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий