Proovisõit Chevrolet Trailblazer
Chevrolet Trailblazer on Ameerika autotööstuse uus vaimusünnitus, mis püüab oma disaini ja tehniliste andmetega ostjatele muljet avaldada. Mis on aga selle crossoveri särava naha taga peidus? Arutame selle koos sellel väikesel proovisõidul.
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel
Subaru WRX Sportswagon rõõmustab teid keskkonnasõbralikkusega
Uus Subaru WRX Sportswagon tõotab rõõmustada keskkonnakaitsjaid parema jätkusuutlikkusega. Ja ärge laske end segadusse ajada asjaolust, et auto kapoti all on rida bensiinimootoreid - kõik need vastavad täielikult uusimale Euro 6+ standardile ja on parima
Chery Tiggo 3 sai eriversiooni
Hiinas juba klassikaks peetav krossover Chery Tiggo 3 ilmus konveierile juba 2005. aastal. Mudel on oma eksisteerimise jooksul läbi teinud mitmeid põlvkonnavahetusi, kuid 2020. aastal selle tootmine lõpetati. Tänu fännide üleskutsele otsustas Chery vanamehe

Proovisõit uue Porsche 911 Carrera GTS-iga

24.07.20, EE / Proovisõidu
0 1305

Porsche suudab oma valikust maksimumi välja pigistada ja rõõmustab kaubamärgi kadestamisväärse populaarsusega fänne regulaarsete kordusväljaannete, ümberkujunduse ja eriversioonidega. Meie tänane külaline Porsche 911 Carrera GTS on aga täieõiguslik jätk legendaarsele sportautole, mida testime.

Sukeldume kohe auto tehnilistesse detailidesse ja kiikame kapoti alla, kuhu ootab ostjaid võimas 480 hj turbomootor. See nägus mees töötab rakmetes mehaanilise seitsmekäigulise käigukastiga, kuid on ka automaatkäigukastiga versioone.


Mis puutub välimusse, siis see on lihtsalt uhke. Pealegi kehtib see nii auto välis- kui ka sisemuse kohta. Kõik salongis on tehtud sportlikus stiilis ning dekoratsioonis on kasutatud kõige kallimaid ja eksklusiivsemaid materjale.

On aeg panna 911 Carrera GTS proovile. Nagu iga teine sportauto, eristab seda mudelit suurepärane kiirendusdünaamika, mis sõna otseses mõttes surub juhi istmele. Suurepärane juhtimine ja hunnik turvasüsteeme ei luba aga avalikel teedel oma eluga liiga ennastsalgavalt riskida, mis eristab kaasaegset versiooni klassikalistest mudelitest.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий