Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8
Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis
Sündib Bentley Bentayga Outdoor Pursuits
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits pole kuulsa Briti firma kõige prestiižsem mudel, kuid auto tõotab tulla ülimalt huvitav ja võimaldab legendaarse kontserni tööga tutvuda laiemal autojuhtide ringil. Mis rõõmustab selle uue tootega Bentley disainereid ja
Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55

Atelier GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri

21.01.21, EE / Autode tuunimine
0 1478

Tuning GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri, mis hakkab põhinema kuulsal Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione võistlusel. Mudel peaks uhkeldama nii täiustatud mootorivõimsuse, kosmeetiliste muudatustega auto välimuses ja sisemuses kui ka mõne muu väiksema uuendusega.

Heidame pilgu kapoti alla, kus meid tervitab tugevdatud V8 mootor 650 hj. Nõus, jõuallika võimsus on muljetavaldav. Selline tootlus saavutati tänu teise turbiini kasutamisele ja kiibi häälestamisele. Viimane võimaldas erinevatel sõidurežiimidel kütusevarustust ja mootori tööd peenhäälestada.


Disainirõõmudest on uus Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione uhke värske LED-optika, suurepärase spoileri, sportliku kerekomplekti ja poritiibade ning ka mõne muu väliselemendiga. Sees ootavad ostjad liialt pingutatud istmeid koos külgtugede, täiustatud rooli ja uute pedaalidega.

Kokku ei kavatse nad sellest autost välja anda rohkem kui 55 eksemplari. Arvestades sportauto kõrget hinda, on selline piiratud tiraaž igati õigustatud. Lisaks on mudel esialgu saadaval vaid erakollektsionääride klubis, kes hoolitses liikmelisuse eelnevalt ostmise eest.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий