Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Suzuki Jimny muutus häälestamise käigus
Suzuki Jimny on hea ja väga läbitav Jaapani päritolu maastikuauto, mis harva tuunimisstuudios külaliseks on. Sellegipoolest otsustasid delta4x4 poisid koos Šveitsi ettevõttega Avus Auto selle väikese äärelinna crossoveri fännidele meeldida ja andsid välja
Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse
Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.
Proovisõidu crossover Genesis GV70
Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see

Roush Bronco R tuli välja vana mootoriga

23.07.21, EE / Uued autod
0 1334

Roush Bronco R, mida praegu Fordi vangikongides aktiivselt arendatakse, valmistub väljalaskmiseks 2022. aastal. Auto hakkab suuresti kopeerima eksperimentaalset Bronco Raptorit, kuid tundub, et uustulnuk valmistab ette ka palju selle elemente ja unikaalseid disainilahendusi.

Selle nägusa mehe kapoti all on väga suure pöördemomendiga 314 hj mootor. Samal ajal tuleb ka praktilisem 274 hj garantii, kuid see töötab eranditult manuaalkäigukastiga, tippjõuallikale on saadaval automaatkäigukast.


Lisaks lubavad nad suurenenud kliirensit, uut vedrustust ja väljalaskesüsteemi. Lõppkokkuvõttes iseloomustab kogu Bronco seeriat suurenenud maastikusuutlikkus maastikutingimustes, nii et värskendatud šassii tuleb kasuks. Väljalasketorud lubatakse teha roostevabast terasest ning väljalasketoru saab olema eemaldatav, et tagada väljapääs kõige järsematelt nõlvadelt.

Samuti saab auto uued 17-tollised veljed, täiustatud optika, kaitseraua, mitu lahtrit asjade ja tööriistade hoiustamiseks ning ekraaniga pardaarvuti. Üldiselt on see nii oodatud auto jaoks suurepärane uuenduste komplekt.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий