Ineos Grenadier linnamaastur hakkab töötama vesiniku jõul
Ineos Grenadier on Ineose uus linnamaastur, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis arendab alternatiivseid energiaallikaid kasutavaid sõidukeid. Seega hakkab uus crossover kasutama jõuallikana vesinikkütuseelementi.
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55
Chevrolet Corvette Z06 GT3.R, mis on ehitatud võidusõidurajale
Chevrolet, mis maailma spordiringkonda oma mudelitega harva hellitab, otsustas lõpuks selle möödalaske parandada ja esitles Chevrolet Corvette Z06 GT3.R-i, mis loodi võidusõiduradade vallutamiseks üle maailma. Mudel jätkab küll eelmise Z06 arendusi, kuid

Brabus 900 Rocket täiustati häälestamise käigus

09.01.21, EE / Autode tuunimine
0 11 192

Brabus 900 Rocket on Mercedes-AMG ametliku divisjoni järjekordne redaktsioon, mis ilmus 2018. aasta lähedal ja puhus G-klassile uue elu sisse. Tuunimise tulemusena sai auto võimsa V12 mootori, mis võimaldas sajani kiirendada rekordilise 3,7 sekundiga. Nüüd on see näitaja veelgi paremaks muutunud!

Jutt käib uuest eelmainitud modifikatsioonil põhinevast eriversioonist, mis sai veelgi võimsama bensiinimootori, aga ka terve hunniku kosmeetilisi muudatusi. Selle tulemusel on auto muutunud veelgi ahvatlevamaks omandamiseks G-klassi fännidele, mida, nagu aru saate, on kõikjal maailmas piisavalt.


Mudeli uus V8 mootor toodab nüüd muljetavaldavat 900 hj. ja 1250 njuutonmeetrit pöördemomenti, mis on saadaval 2900 p/min juures. Muide, kiirenduse dünaamika paranes vaid 0,1 sekundit, mis on aga juba tore. Mootorit ennast eristavad sepistatud kolvid ja malmist ühendusvardad, mis annab tunnistust selle töökindlusest.

Lisaks ei unustatud välja võluda ka crossoveri välisilmet, mis soetas uue LED-optika, suurepärase radiaatorivõre, sportkorpuse komplekti ja hulga muid kiipe. Sees on vahetatud istmed, rool ja armatuurlaud. Üldiselt täielik uuenduste komplekt!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий