Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.
Ford Bronco DR Dakarile on peaaegu valmis
Uus Ford Bronco, mis on juba kuuendas põlvkonnas, valmistub aktiivselt väljalaskmiseks. Mudel saab maastikurežiimi jaoks palju uuendusi ja meeldivaid tehnilisi uuendusi. Tõepoolest, sellele ilusale mehele ennustatakse eelseisvatel Dakari rallivõistlustel
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55
Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.

Rootsi on avanud liikvel olles laadimise raja

11.11.21, EE / Autouudised
0 1361

Rootsi on keskkonnaprojektides teistest ees. Volvo, mis toodab aktiivselt elektrisõidukeid, sisepõlemismootorite kasutamist keelavad valitsuse määrused ja arvukad ökoprojektide uuendusliku arendamisega tegelevad idufirmad – see on kaasaegne Rootsi.

Üleeile tuli huvitav uudis – selgus, et Rootsis on juba alanud maailma esimese elektrisõidukite automaatlaadimisega maantee ehitus. See tähendab, et autod saavad oma akusid laadida otse sellel maanteel liikumise ajal.


Asi on selles, et asfaltkatte all on peidus arvukalt vaskpooli, mida juhib toiteplokk ja mis suudavad edastada energiat spetsiaalsesse elektrisõidukisse paigaldatud vastuvõtjasse. Loomulikult ei paigaldata seda vastuvõtjat seeriaelektriautodele, kuid tulevikus võib see seade saada iga elektrisõiduki standardkomponendiks.

Laadimisraja esimene lõik avatakse 2022. aastal, pärast seda algab testperiood. Inseneride sõnul on tee inimestele ja metsloomadele täiesti ohutu ning sellel on ka automaatne väljalülitussüsteem kliimakatastroofide ja halva ilma korral.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий