Chevrolet Corvette C2 saab uue V10
Chevrolet ei unusta oma hävimatut klassikat, seetõttu rõõmustab see fänne regulaarselt oma kunagiste autode suurepäraste eriversioonide ja taasväljalasetega. Kätte on jõudnud aeg tuua avalikele teedele tagasi legendaarne Chevrolet Corvette C2, mille
Spyros Panopoulos Chaos näitab jõudu
2020. aasta märtsis laiemale avalikkusele esitletud huvitav sportauto Spyros Panopoulos Chaos on lõpuks jõudnud eeltootmisse. Mudel tõotab ostjaid rõõmustada mitmete tähelepanuväärsete omadustega, millest üks on väga võimas jõuallikas, mis annab sportautole
Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi
Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.
Proovisõit uue Porsche 911 Carrera GTS-iga
Porsche suudab oma valikust maksimumi välja pigistada ja rõõmustab kaubamärgi kadestamisväärse populaarsusega fänne regulaarsete kordusväljaannete, ümberkujunduse ja eriversioonidega. Meie tänane külaline Porsche 911 Carrera GTS on aga täieõiguslik jätk

Porsche 911 GT3 tuletab teile meelde Le Mansi võite

08.05.21, EE / Autosport
0 1563

Teine Porsche uudsus ei ole eriversioon ega modifikatsioon, vaid legendi Porsche 956 täielik tagasitulek, mis 1985. aastal võitis Le Mansi 24 tunni sõidus võiduka võidu. Ja ärge laske end segadusse ajada tõsiasi, et vastuvõtja põhineb 911-l – oma filosoofias on see ikkagi sama ülemeelik sportauto, millel on võimas mootor ja kalibreeritud vedrustus.

Porsche 911 GT3-l on palju sarnasusi originaalautoga, välja arvatud mootor, mis jääb standardvarustusse. Mis puudutab sarnaseid hetki, siis neid esindavad samad külgmised tiivad, veljed ja optika kuju. Sisse paigaldatakse austusavalduseks vanamehele sarnane käigukangi nupp.


Loomulikult ei unustanud nad ka auto välisilmet, mida kaunistasid Porsche 956 võistluste ajal olnud stiliseeritud kleebised. Pean tunnistama, et nad näevad tõesti huvitavad ja ilusad välja. Lisaks sai auto uue velgede komplekti.

Porsche 911 GT3 peaks seeriatootmisse jõudma 2022. aasta alguses. Sel juhul läbib mudel testtestid ja kõik vajalikud tootmiseelsed modifikatsioonid!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий