Ilmus Ares stuudio Porsche 911 Targa
Porsche autod külastavad regulaarselt erinevaid tuunimispoode üle maailma. Ares Designi garaažist veeres seekord välja legendaarne 911 kupee koos Targa kinnitusega, mille töötajad on sportauto kallal igakülgset tööd teinud ja saavad klientidele palju
Proovisõidu crossover Genesis GV70
Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see
Sündib Bentley Bentayga Outdoor Pursuits
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits pole kuulsa Briti firma kõige prestiižsem mudel, kuid auto tõotab tulla ülimalt huvitav ja võimaldab legendaarse kontserni tööga tutvuda laiemal autojuhtide ringil. Mis rõõmustab selle uue tootega Bentley disainereid ja
Rootsi on avanud liikvel olles laadimise raja
Rootsi on keskkonnaprojektides teistest ees. Volvo, mis toodab aktiivselt elektrisõidukeid, sisepõlemismootorite kasutamist keelavad valitsuse määrused ja arvukad ökoprojektide uuendusliku arendamisega tegelevad idufirmad – see on kaasaegne Rootsi.

Suzuki Jimny muutus häälestamise käigus

10.03.21, EE / Autode tuunimine
0 1364

Suzuki Jimny on hea ja väga läbitav Jaapani päritolu maastikuauto, mis harva tuunimisstuudios külaliseks on. Sellegipoolest otsustasid delta4x4 poisid koos Šveitsi ettevõttega Avus Auto selle väikese äärelinna crossoveri fännidele meeldida ja andsid välja atraktiivse eriversiooni.

Suzuki Jimny häälestusversiooni eristavad mitmed modifikatsioonid, mis kahjuks mootorit ei sisalda. Siin esitletakse seda endiselt standardversioonina 102 hj, mis on väikese auto jaoks täiesti piisav. Kuid vedrustust on suurel määral täiustatud, mis võimaldas kliirensit peaaegu kahekordistada.


Lisaks töötasid nad crossoveri häälestusversiooni välisilme kallal, mis sai mitu tüüpilist spordivärskendust, värske LED-optika, täiustatud radiaatorivõre ja šikkad kaubamärgiga kummiga veljed. See kõik mõjutas suurepäraselt modelli välimust, mis märgatavalt värskendas.

Mudelit lubatakse müüa 56 tuhande euroga ning autot toodetakse vaid paarsada eksemplari. Õnneks on selle imelise häälestuse eeltellimus täna avatud, nii et Suzuki Jimny fännid saavad ostlema hakata.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий