Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8
Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis
Ineos Grenadier linnamaastur hakkab töötama vesiniku jõul
Ineos Grenadier on Ineose uus linnamaastur, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis arendab alternatiivseid energiaallikaid kasutavaid sõidukeid. Seega hakkab uus crossover kasutama jõuallikana vesinikkütuseelementi.
Roush Bronco R tuli välja vana mootoriga
Roush Bronco R, mida praegu Fordi vangikongides aktiivselt arendatakse, valmistub väljalaskmiseks 2022. aastal. Auto hakkab suuresti kopeerima eksperimentaalset Bronco Raptorit, kuid tundub, et uustulnuk valmistab ette ka palju selle elemente ja unikaalseid

Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse

15.05.20, EE / Superautod
0 1285

Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.

Mudel on kaasaegse disaini ja suurepärase interjööriga, mis sisaldab palju elektroonikakomponente. Seal on digitaalne armatuurlaud, suure ekraaniga multimeediumisüsteem, elektrilised istmed, soojendusega aknad ja peeglid ning palju-palju muud.


Mis puutub mootorisse, siis kapoti alla või õigemini taha on paigaldatud massiivne V12 mootor, mis suudab anda kuni 840 hj. Samas on kupee kiirenduse dünaamika vaid 3,6 sekundit sajani, mis on üsna võrreldav viieteistkümne aasta taguste vormel-1 autodega.

Mudel maksab muidugi korralikku raha ega tule välja nii laialdasel tiraažil, nagu tahaksime, kuid komponentide suures osas käsitsi valmistamise meetodit arvestades ei tasunud muud tulemust oodata. Oleme kindlad, et Ferrari Daytona SP3 leiab kindlasti oma ostja, sest mudel osutus ülimalt huvitavaks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий