Atelier GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri
Tuning GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri, mis hakkab põhinema kuulsal Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione võistlusel. Mudel peaks uhkeldama nii täiustatud mootorivõimsuse, kosmeetiliste muudatustega auto välimuses ja sisemuses kui ka mõne muu
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55
Subaru WRX Sportswagon rõõmustab teid keskkonnasõbralikkusega
Uus Subaru WRX Sportswagon tõotab rõõmustada keskkonnakaitsjaid parema jätkusuutlikkusega. Ja ärge laske end segadusse ajada asjaolust, et auto kapoti all on rida bensiinimootoreid - kõik need vastavad täielikult uusimale Euro 6+ standardile ja on parima
Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.

Proovisõit võimsa Jaguar F-Pace’iga

10.09.20, EE / Proovisõidu
0 1367

Briti kaubamärki Jaguar on autojuhid pikka aega armastanud tänu oma kvaliteetsetele ja võimsatele erinevate klasside mudelitele. Britid on viimastel aastatel üha enam pöördunud crossoveri leeri poole, rõõmustades kasutajaid erinevate, sealhulgas elektriliste mudelitega. Täna heidame pilgu uhiuuele Jaguar F-Pace’ile, mis tuli välja üsna hiljuti.

Mudel on varustatud turboülelaaduriga diiselmootoriga, mis toodab kuni 200 hj. võimsus. Mootor töötab samal ajal kaheksakäigulise automaatkäigukastiga, mis muide saab oma ülesannetega suurepäraselt hakkama ja käiguvahetusel on minimaalsed viivitused.


Uue mudeli välisilme on samuti edukas. Kõrge kliirens, kaubamärgiga veljed, huvitav optika ja kaugusesse suunatud kere siluett teavitavad ümbritsevaid selle nägusa mehe rõõmsameelsest olemusest. Noh, on aeg rooli taha hüpata ja autot töös testida.

Maanteel on Jaguar F-Pace enesekindel ja stabiilne. Kiire kiirusega kaasneb pidurdamisel sama kiire langus. Kvaliteetne vedrustus aitab vähendada igasugust värisemist, samas kui salongi heliisolatsioon võimaldab nautida täielikku vaikust.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий