Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.
Xiaomi annab esimesed autod välja juba 2024. aastal
Hiina ettevõte Xiaomi valmistub turule tooma oma esimest sõiduautot. Lei Juni nimelise ettevõtte direktori sõnul saab see kauaoodatud sündmus aset alles 2024. aasta esimesel poolel. Konkreetset infot tulevase auto kohta veel muidugi pole, kuid pole
Shelby American GT500KR tuleb taas teedele
Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel

Shelby American GT500KR tuleb taas teedele

13.06.20, EE / Superautod
0 11 666

Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas avalikel teedel uues moodsas ilmes.

Esimene Shelby GT500KR ilmus 1968. aastal ja autoringkond võttis selle väga soojalt vastu. Autot eristas nii jõuallika suurenenud võimsus kui ka elegantne disain, mis oli oma ajast palju ees ja andis isegi Fordi disaineritele valgust.


Töötoa 60. aastapäeva auks otsustasid nad selle legendaarse mudeli uue kastme all uuesti välja anda. Auto disaini eristab endiselt vormide elegants ja proportsioonide ilu, kuid meid kõiki huvitab loomulikult mootoriruum. Seega ei pumbanud ka mootor üles.

Kui tavaline Shelby GT500 võib uhkustada "tagasihoidliku" 770 hj V8 mootoriga, siis uus toode pakub klientidele juba koguni 913-hobujõulist mootorit, mis annab muljetavaldava kiirendusdünaamika 3,7 sekundit! Lisaks töötasime töökojas ja vedrustuse kallal, mis tõotab tulla tõeline läbimurre Shelby mudelites.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий