Proovisõit võimsa Jaguar F-Pace’iga
Briti kaubamärki Jaguar on autojuhid pikka aega armastanud tänu oma kvaliteetsetele ja võimsatele erinevate klasside mudelitele. Britid on viimastel aastatel üha enam pöördunud crossoveri leeri poole, rõõmustades kasutajaid erinevate, sealhulgas elektriliste
Subaru WRX Sportswagon rõõmustab teid keskkonnasõbralikkusega
Uus Subaru WRX Sportswagon tõotab rõõmustada keskkonnakaitsjaid parema jätkusuutlikkusega. Ja ärge laske end segadusse ajada asjaolust, et auto kapoti all on rida bensiinimootoreid - kõik need vastavad täielikult uusimale Euro 6+ standardile ja on parima
Proovisõit Chevrolet Trailblazer
Chevrolet Trailblazer on Ameerika autotööstuse uus vaimusünnitus, mis püüab oma disaini ja tehniliste andmetega ostjatele muljet avaldada. Mis on aga selle crossoveri särava naha taga peidus? Arutame selle koos sellel väikesel proovisõidul.
Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.

Shelby American GT500KR tuleb taas teedele

13.06.20, EE / Superautod
0 1295

Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas avalikel teedel uues moodsas ilmes.

Esimene Shelby GT500KR ilmus 1968. aastal ja autoringkond võttis selle väga soojalt vastu. Autot eristas nii jõuallika suurenenud võimsus kui ka elegantne disain, mis oli oma ajast palju ees ja andis isegi Fordi disaineritele valgust.


Töötoa 60. aastapäeva auks otsustasid nad selle legendaarse mudeli uue kastme all uuesti välja anda. Auto disaini eristab endiselt vormide elegants ja proportsioonide ilu, kuid meid kõiki huvitab loomulikult mootoriruum. Seega ei pumbanud ka mootor üles.

Kui tavaline Shelby GT500 võib uhkustada "tagasihoidliku" 770 hj V8 mootoriga, siis uus toode pakub klientidele juba koguni 913-hobujõulist mootorit, mis annab muljetavaldava kiirendusdünaamika 3,7 sekundit! Lisaks töötasime töökojas ja vedrustuse kallal, mis tõotab tulla tõeline läbimurre Shelby mudelites.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий