Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.
Chevrolet Corvette Z06 GT3.R, mis on ehitatud võidusõidurajale
Chevrolet, mis maailma spordiringkonda oma mudelitega harva hellitab, otsustas lõpuks selle möödalaske parandada ja esitles Chevrolet Corvette Z06 GT3.R-i, mis loodi võidusõiduradade vallutamiseks üle maailma. Mudel jätkab küll eelmise Z06 arendusi, kuid
Proovisõit uue Porsche 911 Carrera GTS-iga
Porsche suudab oma valikust maksimumi välja pigistada ja rõõmustab kaubamärgi kadestamisväärse populaarsusega fänne regulaarsete kordusväljaannete, ümberkujunduse ja eriversioonidega. Meie tänane külaline Porsche 911 Carrera GTS on aga täieõiguslik jätk
Elektriline Vazirani Ekonk kiireim Indias
Vazirani Ekonk on Indiast pärit kiireima elektrilise superauto mitte nii tuntud nimi. Samal ajal on sellel autol mitmeid suurepäraseid tehnilisi omadusi ja see on väga ekstravagantse välimusega. Järgmisena teeme sellest uuest tootest väikese ülevaate ja

Sportlik Alpine A110 on palju võimsam

09.06.21, EE / Autosport
0 1309

Alpine kaubamärk on teel sisepõlemismootorite täieliku kaotamise poole. Ja kuni see juhtus, otsustasid ettevõtte disainerid rõõmustada võidusõitjaid oma sportliku keskmootoriga kupee A110 uuendatud versiooniga, mis sai uue võimsama mootori. Tänu sellele on paranenud nii auto dünaamika kui ka kiirusnäitajad.

Uue versiooni nimetusele lisati S-täht, mis peaks iseloomustama mudeli uut tehnilist varustust. Kui vana mootor andis maksimaalselt välja 252 hj, siis nüüd võivad võidusõitjad arvestada kõigi 300 hobuse ja 340 njuutonmeetrise pöördemomendiga. Samal ajal paranes kiirenduse dünaamika 0,2 sekundit ja on 4,2 sekundit ihaldatud sajani.


Võidusõiduauto ise on endiselt kokku pandud kergest ja vastupidavast süsinikkiust, mida kasutatakse tänapäeval laialdaselt sportautode disainis. Samal ajal seadistati lisaks mootorile ümber amortisaatorid, mis muutusid 100 protsenti jäigemaks kui kupee põhiversioonil.

Kokkuvõttes võib uus Alpine A110 pakkuda hipodroomi jaoks piisavalt uuendusi. Hoolimata asjaolust, et juhtivad ettevõtted valivad oma autodeks teisi marke, rõõmustab Prantsuse kaubamärk jätkuvalt oma uudistega sportautode austajaid ning pakub edaspidi neile luksuslikke elektrimudeleid.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий