Chevrolet Corvette C2 saab uue V10
Chevrolet ei unusta oma hävimatut klassikat, seetõttu rõõmustab see fänne regulaarselt oma kunagiste autode suurepäraste eriversioonide ja taasväljalasetega. Kätte on jõudnud aeg tuua avalikele teedele tagasi legendaarne Chevrolet Corvette C2, mille
Ford Bronco DR Dakarile on peaaegu valmis
Uus Ford Bronco, mis on juba kuuendas põlvkonnas, valmistub aktiivselt väljalaskmiseks. Mudel saab maastikurežiimi jaoks palju uuendusi ja meeldivaid tehnilisi uuendusi. Tõepoolest, sellele ilusale mehele ennustatakse eelseisvatel Dakari rallivõistlustel
Rootsi on avanud liikvel olles laadimise raja
Rootsi on keskkonnaprojektides teistest ees. Volvo, mis toodab aktiivselt elektrisõidukeid, sisepõlemismootorite kasutamist keelavad valitsuse määrused ja arvukad ökoprojektide uuendusliku arendamisega tegelevad idufirmad – see on kaasaegne Rootsi.
Ineos Grenadier linnamaastur hakkab töötama vesiniku jõul
Ineos Grenadier on Ineose uus linnamaastur, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis arendab alternatiivseid energiaallikaid kasutavaid sõidukeid. Seega hakkab uus crossover kasutama jõuallikana vesinikkütuseelementi.

Huvitavaid fakte Honda kohta

14.11.20, EE / Artiklid
0 1344

Hondat teavad tänapäeval kõik autojuhid, kuid umbes 40–50 aastat tagasi ei teadnud peaaegu ükski lääne inimene selle Jaapani autotööstuse hiiglase olemasolust. Selle materjali osana otsustasime sukelduda kaubamärgi ajalukku ja välja tuua sellest mõned huvitavad faktid.

Ettevõte alustas oma ajalugu Soichiro Honda vaevarikka tööga, kes, nagu tema perekonnanime järgi võis arvata, on nüüd kasumliku ettevõtte asutaja. 30-aastaselt otsustas see ettevõtlik jaapanlane muuta oma kire autode vastu ärivorminguks ja see tal õnnestus.


Ja isegi kui äsja vermitud ettevõte oli alguses Toyota tiibades ja tal polnud oma autosid. Pärast sõja lõppu, Jaapani majanduse kiire arenguga, hakkas Honda aktiivselt arendama erinevat tüüpi sõidukeid, sealhulgas mootorrattaid ja kaubikuid.

Kontsern tegeles sõiduautodega 70ndatele lähemal ning 80ndate lõpuks oli see tänu kvaliteetsetele ja töökindlatele mudelitele laialt tuntud ka oma kodumaal Jaapanis. Mürakate 90ndate tulekuga ja massilise globaliseerumisega hakkasid Euroopas ja USA-s ilmuma Honda autod, millest te ilmselt juba teate.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий