Roush Bronco R tuli välja vana mootoriga
Roush Bronco R, mida praegu Fordi vangikongides aktiivselt arendatakse, valmistub väljalaskmiseks 2022. aastal. Auto hakkab suuresti kopeerima eksperimentaalset Bronco Raptorit, kuid tundub, et uustulnuk valmistab ette ka palju selle elemente ja unikaalseid
Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.
Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga
Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote
Proovisõidu crossover Genesis GV70
Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see

Ford Bronco paranes SoFlo Jeep

21.03.21, EE / Autode tuunimine
0 1296

SoFlo Jeepi tuuningustuudio poisid oskavad maastikuautodega töötada ja on aastaid spetsialiseerunud erinevate markide maasturitele. Nüüd on Ford Bronco kord selles ateljees värskendust hankida, kuna mudel on hetkel saavutamas teist populaarsuse lainet ja on fännide seas väga nõutud.

Ford Bronco moodne versioon on saadaval korraliku 274 hj mootoriga. ja 420 njuutonmeetrit pöördemomenti. Muidugi ei leidnud SoFlo Jeepi kutid nii tagasihoidlikke jõudlusnäitajaid, mistõttu nad häälestasid jõuallikat, mille tulemusena kasvas selle võimsus 700 hj. ja 820 njuutonmeetrit pöördemomenti.


Kõik see sai kättesaadavaks tänu turbolaaduri paigaldamisele, aga ka tarkvaramuudatustele. Muidugi ei suutnud võlurid lisaks mootorile vastu panna ka vedrustuse moderniseerimisele, mis tõotab tulla stabiilsem ja stabiilsem. Mis puutub linnamaasturi välisilme, siis see sai ka oluliselt üles pumbatud, lisades uut optikat, radiaatorivõre ja hunniku muid väiksemaid uuendusi.

SoFlo Ford Bronco peaks müügile jõudma järgmise aasta alguses. Samal ajal antakse mudel välja piiratud tiraažis ja see maksab umbes 120 tuhat USA dollarit.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий