Atelier GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri
Tuning GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri, mis hakkab põhinema kuulsal Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione võistlusel. Mudel peaks uhkeldama nii täiustatud mootorivõimsuse, kosmeetiliste muudatustega auto välimuses ja sisemuses kui ka mõne muu
Proovisõidu crossover Genesis GV70
Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see
Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi
Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55

Proovisõidu crossover Genesis GV70

16.09.20, EE / Proovisõidu
0 1294

Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see õnnestus? Lähme vaatama!

Auto välimus oli edukas. Igal juhul saate seda hinnata antud fotode järgi. Püüdlik kere, šikk optika, valuveljed ja muud moodsate kallite krossoverite naudingud on siin paigas. Lisaks on mudelil puhtalt korporatiivne disain, mis on selle jaoks pluss.


Samuti tahaks kiita auto šikki interjööri, mis on viimistletud parimate kaasaegsete materjalidega. Elektroonika osas on samuti kõik ideaalses korras - olemas on multimeediasüsteem, kliimaseade ja täielik valik võimalusi. Mis puutub mootorisse, siis seda esindab 199 hj turboülelaaduriga diiselmootor.

Käsitsemisel on uus Genesis GV70 üsna tundlik ja reageerib hästi käiguvahetustele. Lisaks mängib maanteel märkimisväärset rolli auto uus vedrustus, mida disainerid on järsutel pööretel oluliselt modifitseerinud ja vähendanud kere rullumist.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий