Subaru WRX Sportswagon rõõmustab teid keskkonnasõbralikkusega
Uus Subaru WRX Sportswagon tõotab rõõmustada keskkonnakaitsjaid parema jätkusuutlikkusega. Ja ärge laske end segadusse ajada asjaolust, et auto kapoti all on rida bensiinimootoreid - kõik need vastavad täielikult uusimale Euro 6+ standardile ja on parima
Ford Bronco paranes SoFlo Jeep
SoFlo Jeepi tuuningustuudio poisid oskavad maastikuautodega töötada ja on aastaid spetsialiseerunud erinevate markide maasturitele. Nüüd on Ford Bronco kord selles ateljees värskendust hankida, kuna mudel on hetkel saavutamas teist populaarsuse lainet ja on
Spyros Panopoulos Chaos näitab jõudu
2020. aasta märtsis laiemale avalikkusele esitletud huvitav sportauto Spyros Panopoulos Chaos on lõpuks jõudnud eeltootmisse. Mudel tõotab ostjaid rõõmustada mitmete tähelepanuväärsete omadustega, millest üks on väga võimas jõuallikas, mis annab sportautole
Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.

Proovisõit Chevrolet Trailblazer

08.08.20, EE / Proovisõidu
0 1251

Chevrolet Trailblazer on Ameerika autotööstuse uus vaimusünnitus, mis püüab oma disaini ja tehniliste andmetega ostjatele muljet avaldada. Mis on aga selle crossoveri särava naha taga peidus? Arutame selle koos sellel väikesel proovisõidul.

Jah, auto välisilme õnnestus tänu Chevrolet disainerite pingutustele, kes teavad, kuidas avalikkust üllatada tänapäevalgi. Mudeli kujundus ei saa aga siiski millegi unikaalsega silma paista, kuna meenutab vägagi suurettevõtete libedaid standardprojekte.


Mudeli kapoti alt leiame ka üsna tavalise 150 hj mootori, see töötab aga robotse seitsmekäigulise käigukastiga. Mis puudutab vedrustust, siis see on siin ka väga omapärane, mis aga mudelile vaid plussiks.

Mida siis Chevrolet Trailblazer meile teedel räägib. Jah, üldiselt sama, mis teistel selle klassi autodel. Meeldiv juhitavus, mootori võimsuse puudumine, mugav salong ja suurepärane heliisolatsioon. Selle tulemusena saame uue projekti kaasaegsele publikule, ei rohkem ega vähem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий