Proovisõit Chevrolet Trailblazer
Chevrolet Trailblazer on Ameerika autotööstuse uus vaimusünnitus, mis püüab oma disaini ja tehniliste andmetega ostjatele muljet avaldada. Mis on aga selle crossoveri särava naha taga peidus? Arutame selle koos sellel väikesel proovisõidul.
Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse
Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.
Brabus 900 Rocket täiustati häälestamise käigus
Brabus 900 Rocket on Mercedes-AMG ametliku divisjoni järjekordne redaktsioon, mis ilmus 2018. aasta lähedal ja puhus G-klassile uue elu sisse. Tuunimise tulemusena sai auto võimsa V12 mootori, mis võimaldas sajani kiirendada rekordilise 3,7 sekundiga. Nüüd on
Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi
Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.

Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt

23.04.21, EE / Autosport
0 12 493

Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel Apollo Evo olevat austusavaldus sellele mööduvale ajastule.

Autole lubatakse paigaldada ülivõimas sisepõlemismootor. Seda esindab siin muljetavaldav V12 mootor, mis arendab 780 hj. ja 760 njuutonmeetrit pöördemomenti. Samal ajal on mootor olemasoleva seadme modifitseeritud versioon, mis on läbinud mitmeid täiustusi.


Seni on auto arendajad esitlenud vaid prototüüpi, kuid on põhjust arvata, et ostjatele jõuab ka sportauto seeriaversioon. Samas on plaanis teostuseks ka kupee elektriversioon, mis on väga meeldiv.

Muidugi pole veel selge, kas see auto ka päris võidusõiduvõistlustel ja -võistlustel osaleb. Kuid juba see, et ta sai erialaväljaannetest kõrgendatud huvi, annab talle juba hea võimaluse olla võidusõitjate ja sportlaste professionaalses keskkonnas üldse märgatud.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий