Proovisõidu crossover Genesis GV70
Nägus Genesis GV70 läks tootmisse üsna hiljuti, kuid arvukad autofännid on selle auto väljalaskmist oodanud väga-väga kaua. Paljutõotav crossover pidi ostjaid rõõmustama suurepärase välimuse, mugava interjööri ja korralike tehniliste parameetritega. Kas see
Rootsi on avanud liikvel olles laadimise raja
Rootsi on keskkonnaprojektides teistest ees. Volvo, mis toodab aktiivselt elektrisõidukeid, sisepõlemismootorite kasutamist keelavad valitsuse määrused ja arvukad ökoprojektide uuendusliku arendamisega tegelevad idufirmad – see on kaasaegne Rootsi.
Proovisõit uue Porsche 911 Carrera GTS-iga
Porsche suudab oma valikust maksimumi välja pigistada ja rõõmustab kaubamärgi kadestamisväärse populaarsusega fänne regulaarsete kordusväljaannete, ümberkujunduse ja eriversioonidega. Meie tänane külaline Porsche 911 Carrera GTS on aga täieõiguslik jätk
Suzuki Jimny muutus häälestamise käigus
Suzuki Jimny on hea ja väga läbitav Jaapani päritolu maastikuauto, mis harva tuunimisstuudios külaliseks on. Sellegipoolest otsustasid delta4x4 poisid koos Šveitsi ettevõttega Avus Auto selle väikese äärelinna crossoveri fännidele meeldida ja andsid välja

Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt

23.04.21, EE / Autosport
0 168 619

Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel Apollo Evo olevat austusavaldus sellele mööduvale ajastule.

Autole lubatakse paigaldada ülivõimas sisepõlemismootor. Seda esindab siin muljetavaldav V12 mootor, mis arendab 780 hj. ja 760 njuutonmeetrit pöördemomenti. Samal ajal on mootor olemasoleva seadme modifitseeritud versioon, mis on läbinud mitmeid täiustusi.


Seni on auto arendajad esitlenud vaid prototüüpi, kuid on põhjust arvata, et ostjatele jõuab ka sportauto seeriaversioon. Samas on plaanis teostuseks ka kupee elektriversioon, mis on väga meeldiv.

Muidugi pole veel selge, kas see auto ka päris võidusõiduvõistlustel ja -võistlustel osaleb. Kuid juba see, et ta sai erialaväljaannetest kõrgendatud huvi, annab talle juba hea võimaluse olla võidusõitjate ja sportlaste professionaalses keskkonnas üldse märgatud.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий