Ford Bronco DR Dakarile on peaaegu valmis
Uus Ford Bronco, mis on juba kuuendas põlvkonnas, valmistub aktiivselt väljalaskmiseks. Mudel saab maastikurežiimi jaoks palju uuendusi ja meeldivaid tehnilisi uuendusi. Tõepoolest, sellele ilusale mehele ennustatakse eelseisvatel Dakari rallivõistlustel
Proovisõit Chevrolet Trailblazer
Chevrolet Trailblazer on Ameerika autotööstuse uus vaimusünnitus, mis püüab oma disaini ja tehniliste andmetega ostjatele muljet avaldada. Mis on aga selle crossoveri särava naha taga peidus? Arutame selle koos sellel väikesel proovisõidul.
Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8
Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis
Shelby American GT500KR tuleb taas teedele
Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas

Xiaomi annab esimesed autod välja juba 2024. aastal

21.10.21, EE / Autouudised
0 1450

Hiina ettevõte Xiaomi valmistub turule tooma oma esimest sõiduautot. Lei Juni nimelise ettevõtte direktori sõnul saab see kauaoodatud sündmus aset alles 2024. aasta esimesel poolel. Konkreetset infot tulevase auto kohta veel muidugi pole, kuid pole kahtlustki, et tegu on elektriautoga.

Samal ajal võtsid Hongkongi börsi pakkujad teate Xiaomi autoturule sisenemise kohta ülimalt entusiastlikult vastu. Selle tulemusena tõusid ettevõtte aktsiad ühe päevaga 5,4 protsenti. Nende praegune väärtus on 2,9 dollarit ühiku kohta, mis on hindade ajalooline kõrgeim väärtus.


Xiaomil endal on praegu palju tehnoloogiaid ja tehaseliine konkurentsivõimeliste elektrisõidukite kokkupanekuks. Eriti tõsiselt tegeletakse telefonides, tahvelarvutites ja muus ettevõtte seadmetes laialdaselt kasutatavate liitium-ioonakuelementide arendamisega.

Paljud eksperdid ütlevad kindlalt, et Xiaomi mudelid elektrisõidukite turul on tohutu edu. Mõned hoiatavad investoreid ja kauplejaid, sest ettevõttel pole enda jaoks piisavalt kogemusi uues valdkonnas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий