Brabus 900 Rocket täiustati häälestamise käigus
Brabus 900 Rocket on Mercedes-AMG ametliku divisjoni järjekordne redaktsioon, mis ilmus 2018. aasta lähedal ja puhus G-klassile uue elu sisse. Tuunimise tulemusena sai auto võimsa V12 mootori, mis võimaldas sajani kiirendada rekordilise 3,7 sekundiga. Nüüd on
Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse
Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel
Klassikalisest Ford F-100-st on saanud elektriauto
Uus Ford F-100 on samanimelise klassikalise mudeli kaasaegne uusversioon. Auto läks masstootmisse 1978. aastal ja nüüd, palju aastaid hiljem, tundub selle disain sama stiilne ja atraktiivne kui tol ajal. Eriti kui arvestada retroautode lokkavat moodi, mis on

Xiaomi annab esimesed autod välja juba 2024. aastal

21.10.21, EE / Autouudised
0 15 014

Hiina ettevõte Xiaomi valmistub turule tooma oma esimest sõiduautot. Lei Juni nimelise ettevõtte direktori sõnul saab see kauaoodatud sündmus aset alles 2024. aasta esimesel poolel. Konkreetset infot tulevase auto kohta veel muidugi pole, kuid pole kahtlustki, et tegu on elektriautoga.

Samal ajal võtsid Hongkongi börsi pakkujad teate Xiaomi autoturule sisenemise kohta ülimalt entusiastlikult vastu. Selle tulemusena tõusid ettevõtte aktsiad ühe päevaga 5,4 protsenti. Nende praegune väärtus on 2,9 dollarit ühiku kohta, mis on hindade ajalooline kõrgeim väärtus.


Xiaomil endal on praegu palju tehnoloogiaid ja tehaseliine konkurentsivõimeliste elektrisõidukite kokkupanekuks. Eriti tõsiselt tegeletakse telefonides, tahvelarvutites ja muus ettevõtte seadmetes laialdaselt kasutatavate liitium-ioonakuelementide arendamisega.

Paljud eksperdid ütlevad kindlalt, et Xiaomi mudelid elektrisõidukite turul on tohutu edu. Mõned hoiatavad investoreid ja kauplejaid, sest ettevõttel pole enda jaoks piisavalt kogemusi uues valdkonnas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий