Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi
Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.
Sündib Bentley Bentayga Outdoor Pursuits
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits pole kuulsa Briti firma kõige prestiižsem mudel, kuid auto tõotab tulla ülimalt huvitav ja võimaldab legendaarse kontserni tööga tutvuda laiemal autojuhtide ringil. Mis rõõmustab selle uue tootega Bentley disainereid ja
Toyota nimetas kõige kallimaks autoks jaburaks
Interbrand hindas hiljuti kõiki maailma autotööstuse ettevõtteid mõjuvõimu ja varade koguväärtuse järgi. Tõenäoliselt pole see teie jaoks suurim avastus, kuid kõige kallimate autotootjate reitingu tipus on Jaapani Toyota, mille maksumuseks hinnati peaaegu 55
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel

Subaru WRX Sportswagon rõõmustab teid keskkonnasõbralikkusega

20.08.21, EE / Uued autod
0 11 718

Uus Subaru WRX Sportswagon tõotab rõõmustada keskkonnakaitsjaid parema jätkusuutlikkusega. Ja ärge laske end segadusse ajada asjaolust, et auto kapoti all on rida bensiinimootoreid - kõik need vastavad täielikult uusimale Euro 6+ standardile ja on parima jõudlusega.

Uudsus ise lubatakse muu hulgas tarnida Austraaliasse, kus Subaru autode järele on üha suurem nõudlus. Vaatamata mõningatele muudatustele Austraalia versioonis, on see selle põua kontinendi viies universaal.


Mootorite osas on saadaval väga lai valik jõuallikaid, mille keskmine võimsus on 200 hj. Mudelil on ka väga suur pakiruum, mis mahtus tänu Subaru Global Platformile, mis on mõeldud laia klassi autodele.

Käigukasti osas pakutakse ostjate valikule nii klassikalist kuuekäigulist manuaali kui ka automaatset seitsmekäigulist käigukasti. Autol endal on valuveljed, ilus iluvõre, LED-optika ja lai valik mugavusvõimalusi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий