Shelby American GT500KR tuleb taas teedele
Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas
Chevrolet Corvette Z06 GT3.R, mis on ehitatud võidusõidurajale
Chevrolet, mis maailma spordiringkonda oma mudelitega harva hellitab, otsustas lõpuks selle möödalaske parandada ja esitles Chevrolet Corvette Z06 GT3.R-i, mis loodi võidusõiduradade vallutamiseks üle maailma. Mudel jätkab küll eelmise Z06 arendusi, kuid
Toyota Aygo X satub konveieri rööbastele
Toyota Aygo X on kauaoodatud uudsus Jaapanist, mis jätkab oma eellasliini joont ilma X-eesliiteta pealkirjas. Klassikaline Aygo läks seeriasse juba 2005. aastal ja jagas platvormi selliste Euroopa autotööstuse mastodonidega nagu Citroen C1 ja Pegeout 107.
Sündib Bentley Bentayga Outdoor Pursuits
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits pole kuulsa Briti firma kõige prestiižsem mudel, kuid auto tõotab tulla ülimalt huvitav ja võimaldab legendaarse kontserni tööga tutvuda laiemal autojuhtide ringil. Mis rõõmustab selle uue tootega Bentley disainereid ja

Mazda CX-3 Super Edgy tuleb müügile ainult Jaapanis

07.08.21, EE / Uued autod
0 115 023

Uus Mazda CX-3 Super Edgy ilmub ainult oma kodumaise Jaapani turule. Samas on mudel mõeldud CX-3 perekonna mudelivaliku laiendamiseks ja klientidele oma parameetrite poolest väga praktilise auto pakkumiseks. Järgmisena vaatleme selle peamisi tehnilisi punkte ja jalutame läbi välisilme.

Alustame traditsiooniliselt mudeli disainist, mis üldiselt meenutab kogu CX-3 sarja, kuid erineb eelarvelisema jõudluse poolest. Seega pole Mazda autode kuulsatest sportlikest elementidest praktiliselt midagi järel, mis aga disaini nii eemaletõukavaks ei muuda.


Mis puudutab mootorite sarja, siis seda esindavad bensiini- ja diiselmootorid, mis on seeria jaoks üsna standardsed. Samas on jõuallika keskmine võimsus tagasihoidlik 120 hj, mis on praktilise mudeli kohta enam kui piisav. Nad säästsid ka käigukasti pealt, mida esitles eranditult mehaaniline kuuekäiguline käigukast.

Uudsus tõotab jõuda müügile selle aasta lõpuks. Samal ajal on auto maksumus paljudele ostjatele väga taskukohane. Samuti lubavad nad varustada auto mahuka pakiruumi ja istmesoojendusega, mis on väga hea!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий