Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga
Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote
Ferrari Daytona SP3 läks seeriasse
Uus Ferrari Daytona SP3 on pärast mitut pingelist arendusaastat lõpuks seeriatootmisse jõudnud. Auto tõotab müügile jõuda 2022. aasta alguses, samas kui selle esitlus toimus 2018. Igatahes on Itaalia "talli" fännid juba valmis seda nägusat meest ostma.
Skoda Kamiq luukpära muudetakse ralliautoks
Autotööstuse professionaalseid töötajaid koolitav Skoda Akadeemia koos õpilastega valmistab ette uut projekti, mis põhineb Skoda Kamiqil. Mudel lubatakse ümber ehitada täisväärtuslikuks ralliautoks, mis ka reaalselt Dakari võidusõidul osaleb.
Toyota Aygo X satub konveieri rööbastele
Toyota Aygo X on kauaoodatud uudsus Jaapanist, mis jätkab oma eellasliini joont ilma X-eesliiteta pealkirjas. Klassikaline Aygo läks seeriasse juba 2005. aastal ja jagas platvormi selliste Euroopa autotööstuse mastodonidega nagu Citroen C1 ja Pegeout 107.

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8

16.04.20, EE / Superautod
0 11 250

Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis asendas sepistatud alumiiniumi.

Läheme otse mootori juurde, mida esindab siin vabalthingav V8 mootor võimsusega 679 hj. ja 623 njuutonmeetrit pöördemomenti. Samas annab see nägus mees maksimaalse veojõu välja juba 6300 p/min juures. Mootoril on kerge alumiiniumplokk ja spetsiaalsete kinnitustega malmist kolvid.


Mootori tehnilisi detaile saab maitsta veel kaua, kuid liigume edasi välisilme poole, mis võrreldes auto praeguse versiooniga pole palju muutunud. Lisatud on uus spoiler, šikk optika ja veljed. Nendest uuendustest piisas aga mudeli välimuse värskendamiseks.

Chevrolet Corvette Z06 peaks müügile jõudma 2022. aasta alguses, seega saavad maailmakuulsa Ameerika tootja sportautode fännid juba praegu raha säästma hakata. Mudeli maksumus peaks olema umbes 130 tuhat dollarit.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий