Sportlik Alpine A110 on palju võimsam
Alpine kaubamärk on teel sisepõlemismootorite täieliku kaotamise poole. Ja kuni see juhtus, otsustasid ettevõtte disainerid rõõmustada võidusõitjaid oma sportliku keskmootoriga kupee A110 uuendatud versiooniga, mis sai uue võimsama mootori. Tänu sellele on
Spyros Panopoulos Chaos näitab jõudu
2020. aasta märtsis laiemale avalikkusele esitletud huvitav sportauto Spyros Panopoulos Chaos on lõpuks jõudnud eeltootmisse. Mudel tõotab ostjaid rõõmustada mitmete tähelepanuväärsete omadustega, millest üks on väga võimas jõuallikas, mis annab sportautole
Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Shelby American GT500KR tuleb taas teedele
Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas

Chevrolet Corvette Z06 GT3.R, mis on ehitatud võidusõidurajale

22.05.21, EE / Autosport
0 11 816

Chevrolet, mis maailma spordiringkonda oma mudelitega harva hellitab, otsustas lõpuks selle möödalaske parandada ja esitles Chevrolet Corvette Z06 GT3.R-i, mis loodi võidusõiduradade vallutamiseks üle maailma. Mudel jätkab küll eelmise Z06 arendusi, kuid erineb mitmes mõttes oma eelkäijast silmatorkavalt.

Esiteks tuleb võimsam mootor, mida esindab 608 hj V8. võimsus. See töötab eranditult koos manuaalkäigukastiga, mis on olnud võidusõiduautode püsiv standard juba pikki aastakümneid. Lisaks peaksid sõitjad rahule jääma täiustatud pidurisadulate ja suurepärase jahutusega šassii üle.


Disainerid ei unustanud hoolitseda sportlase minimaalse mugavuse eest, pakkudes salongile üsna mugavad külgmise seljatoega sportistmed. Samuti on süvistatud ja üsna stiilne armatuurlaud, mis näitab auto parameetrite massi.

Chevrolet Corvette Z06 GT3.R seeriatootmine peaks algama alles 2024. aastal, kuid praegu ootab mudelit ees pikk proovisõitude etapp ja kõigi elementide lõplik poleerimine. Sellegipoolest näitasid paljud spordimeeskonnad eelseisva uudsuse vastu suurt huvi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий