Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.
Apollo Evo vallandab sisepõlemismootori võimalused maksimaalselt
Nii kahetsusväärne kui see ka pole, liigub sisepõlemismootorite ajastu aeglaselt, kuid kindlalt allakäigu poole. Samal ajal hakkavad isegi meie aja kiired sportautod aktiivselt üle minema elektrilisele veojõule. Selle taustal näib Saksamaalt pärit kiire mudel
Klassikalisest Ford F-100-st on saanud elektriauto
Uus Ford F-100 on samanimelise klassikalise mudeli kaasaegne uusversioon. Auto läks masstootmisse 1978. aastal ja nüüd, palju aastaid hiljem, tundub selle disain sama stiilne ja atraktiivne kui tol ajal. Eriti kui arvestada retroautode lokkavat moodi, mis on
Atelier GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri
Tuning GTO toob turule 250 GT SWB Roadsteri, mis hakkab põhinema kuulsal Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione võistlusel. Mudel peaks uhkeldama nii täiustatud mootorivõimsuse, kosmeetiliste muudatustega auto välimuses ja sisemuses kui ka mõne muu

Chevrolet Corvette Z06 GT3.R, mis on ehitatud võidusõidurajale

22.05.21, EE / Autosport
0 140 776

Chevrolet, mis maailma spordiringkonda oma mudelitega harva hellitab, otsustas lõpuks selle möödalaske parandada ja esitles Chevrolet Corvette Z06 GT3.R-i, mis loodi võidusõiduradade vallutamiseks üle maailma. Mudel jätkab küll eelmise Z06 arendusi, kuid erineb mitmes mõttes oma eelkäijast silmatorkavalt.

Esiteks tuleb võimsam mootor, mida esindab 608 hj V8. võimsus. See töötab eranditult koos manuaalkäigukastiga, mis on olnud võidusõiduautode püsiv standard juba pikki aastakümneid. Lisaks peaksid sõitjad rahule jääma täiustatud pidurisadulate ja suurepärase jahutusega šassii üle.


Disainerid ei unustanud hoolitseda sportlase minimaalse mugavuse eest, pakkudes salongile üsna mugavad külgmise seljatoega sportistmed. Samuti on süvistatud ja üsna stiilne armatuurlaud, mis näitab auto parameetrite massi.

Chevrolet Corvette Z06 GT3.R seeriatootmine peaks algama alles 2024. aastal, kuid praegu ootab mudelit ees pikk proovisõitude etapp ja kõigi elementide lõplik poleerimine. Sellegipoolest näitasid paljud spordimeeskonnad eelseisva uudsuse vastu suurt huvi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий