Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud
Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.
Suzuki Jimny muutus häälestamise käigus
Suzuki Jimny on hea ja väga läbitav Jaapani päritolu maastikuauto, mis harva tuunimisstuudios külaliseks on. Sellegipoolest otsustasid delta4x4 poisid koos Šveitsi ettevõttega Avus Auto selle väikese äärelinna crossoveri fännidele meeldida ja andsid välja
Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi
Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.
Ineos Grenadier linnamaastur hakkab töötama vesiniku jõul
Ineos Grenadier on Ineose uus linnamaastur, Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis arendab alternatiivseid energiaallikaid kasutavaid sõidukeid. Seega hakkab uus crossover kasutama jõuallikana vesinikkütuseelementi.

Skoda Kamiq luukpära muudetakse ralliautoks

18.06.21, EE / Autosport
0 1336

Autotööstuse professionaalseid töötajaid koolitav Skoda Akadeemia koos õpilastega valmistab ette uut projekti, mis põhineb Skoda Kamiqil. Mudel lubatakse ümber ehitada täisväärtuslikuks ralliautoks, mis ka reaalselt Dakari võidusõidul osaleb.

Selleks, et muuta algselt linnamudelist läbitav linnamaastur, tuleb selle disainis teha palju muudatusi. Jutt ei käi ainult kere ümbertöötamisest, vaid ka šassii täielikust väljavahetamisest, mis peab nüüd vastu pidama tohututele koormustele.


Loomulikult saab uue jõuallika ka Skoda Kamiq, kuigi selle tehnilistest parameetritest pole midagi teada. Lisaks puuduvad prototüübist fotod, kuna mudel on projekteerimisel, nii et õpilased saavad kiidelda vaid mõne visandiga.

Igal juhul on korralikul linna luukpäral põhinev projekt, mis päris rallil osaleb, suurepärane idee. Me ei arva, et Skoda oma arengu võitu tõsiselt loodab, kuid sel juhul pole oluline mitte see, vaid legendaarsel võidusõidul osalemise fakt. Nad lubavad autoga valmis saada järgmise aasta lõpuks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий