Elektriline Vazirani Ekonk kiireim Indias
Vazirani Ekonk on Indiast pärit kiireima elektrilise superauto mitte nii tuntud nimi. Samal ajal on sellel autol mitmeid suurepäraseid tehnilisi omadusi ja see on väga ekstravagantse välimusega. Järgmisena teeme sellest uuest tootest väikese ülevaate ja
Ilmus Ares stuudio Porsche 911 Targa
Porsche autod külastavad regulaarselt erinevaid tuunimispoode üle maailma. Ares Designi garaažist veeres seekord välja legendaarne 911 kupee koos Targa kinnitusega, mille töötajad on sportauto kallal igakülgset tööd teinud ja saavad klientidele palju
Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.
Sedaan Geely Borui PHEV rõõmustab läbisõiduga
Uus Hiinas toodetud hübriidsedaan Geely Borui PHEV peaks ostjaid rõõmustama suurenenud läbisõiduga. Praegu arendavad Kesk-Kuningriigi autod aktiivselt elektrilist veojõudu, kuid Hiinas pole hübriidmudeleid nii vähe. Järgmisena käsitleme selle uue toote

Stellantis ja Samsung SDI toovad välja uued akud

26.12.21, EE / Autouudised
0 1368

Stellantis ja Samsung SDI on sõlminud partnerluse uute liitiumioonakude tootmiseks. Kahe suurettevõtte juhid teatasid oma otsusest Soulis toimunud InterBattery 2021 konverentsil, mis oli pühendatud elektrisõidukite uutele akutehnoloogiatele.

Samal ajal hakatakse akude tootmist ellu viima uues tehases, mis ehitatakse Põhja-Ameerikasse. Ettevõte peaks tooteid tootma hakkama juba 2024. aastal, kuid täisvõimsuseni jõuab see alles 2025. aasta alguseks. Samal ajal tegutsevad projekti investoritena LG ja Samsung, kes on samuti huvitatud selle valdkonna arengust.


Uue jaama koguvõimsus peaks olema umbes 40 GW * h, kuid täismahtu pole võimalik kohe algusest peale hallata. See nõuab uute koosteliinide järkjärgulist kasutuselevõttu. Lisaks peab ettevõte looma vähemalt 15 tuhat uut töökohta, mis on palju.

Kokku kulub projektile 30 miljardit eurot, mis on jällegi astronoomiline summa. Samal ajal eraldab Samsung SDI vähemalt veerandi kogu rahast, mis tehase rajamiseks kulub.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий