Skoda Kamiq luukpära muudetakse ralliautoks
Autotööstuse professionaalseid töötajaid koolitav Skoda Akadeemia koos õpilastega valmistab ette uut projekti, mis põhineb Skoda Kamiqil. Mudel lubatakse ümber ehitada täisväärtuslikuks ralliautoks, mis ka reaalselt Dakari võidusõidul osaleb.
Proovisõit Volkswagen Taosega
Volkswagen Taos on järjekordne crossover suurelt Saksa kontsernilt, mis pakub juhtidele keskmise suurusega autot keskmise hinna eest. Kuidas see mudel rõõmustada võib ja millist ärritust me sellel proovisõidul rääkida püüame.
Sportlik Alpine A110 on palju võimsam
Alpine kaubamärk on teel sisepõlemismootorite täieliku kaotamise poole. Ja kuni see juhtus, otsustasid ettevõtte disainerid rõõmustada võidusõitjaid oma sportliku keskmootoriga kupee A110 uuendatud versiooniga, mis sai uue võimsama mootori. Tänu sellele on
ABT on töötanud VW kontserni hübriidide kallal
Ettevõte nimega ABT Sportsline sattus mitte väga kaua aega tagasi erinevate hübriidautode häälestamise ja moderniseerimisega, kuid on saavutanud selles valdkonnas juba märkimisväärset edu. Et neid veelgi rohkem koondada, valiti järgmise projekti aluseks VW

Chevrolet Corvette C2 saab uue V10

12.06.20, EE / Superautod
0 1330

Chevrolet ei unusta oma hävimatut klassikat, seetõttu rõõmustab see fänne regulaarselt oma kunagiste autode suurepäraste eriversioonide ja taasväljalasetega. Kätte on jõudnud aeg tuua avalikele teedele tagasi legendaarne Chevrolet Corvette C2, mille originaali toodeti aastatel 1963–1967.

Uus mudel kordab suures osas sportkupee algset disaini, mis autojuhtide entusiastlike arvustuste põhjal ei ole isegi meie kõrgtehnoloogia ajastul sugugi vananenud. Muidugi on siin puhtalt kaasaegseid uuendusi, kuid need puudutavad peamiselt auto salongi.


Nüüd mootorist, millest valdav enamus Corvette C2 fänne on huvitatud. See on legendaarne mootor, mis laenati otse Lamborghini Gallardo LP560-4-lt. Võimas 5,2-liitrine V10 annab 570 hj tõukejõudu. ja 540 njuutonmeetrit pöördemomenti, mis on päris hea. Samas lubab käigukast klassikalist kuuekäigulist.

Üldiselt näeb see ametlik restomod välja väga muljetavaldav ning oleme kindlad, et see leiab kindlasti palju kollektsionääre ja hoolivaid ostjaid. Need poisid peavad aga kiirustama, kuna sarja väljaanne piirdub vaid tuhande autoga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий