Proovisõit uue Toyota Camryga
Jaapani autotööstuse vaieldamatu lipulaevana saab Toyota Camry regulaarselt värskendusi ja uusi versioone. Täna testime uusima põlvkonna Camryt, mis ilmus umbes kuus kuud tagasi, ja jagame oma muljeid sellest autost.
Sündib Bentley Bentayga Outdoor Pursuits
Bentley Bentayga Outdoor Pursuits pole kuulsa Briti firma kõige prestiižsem mudel, kuid auto tõotab tulla ülimalt huvitav ja võimaldab legendaarse kontserni tööga tutvuda laiemal autojuhtide ringil. Mis rõõmustab selle uue tootega Bentley disainereid ja
Shelby American GT500KR tuleb taas teedele
Kuulus Shelby Ameerika ettevõte, mis harva, kuid sellegipoolest väga tabavalt rõõmustab oma fänne suurepäraste muudetud sportlike ja võimsate autode versioonidega, tegi Mustangi armastajatele tõeliselt suure kingituse. Kuulus GT500KR modifikatsioon ilmub taas
Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uut V8
Chevrolet Corvette Z06 otsustas ostjaid rõõmustada uue, veelgi võimsama mootoriga. Auto laetav versioon tarnitakse kahes versioonis - rodster ja targa. Samal ajal on mõlemal autol kere aerodünaamika paranenud, neil on spoilerid ja süsinikkiust tiib, mis

Volkswagen ID.4 püstitas läbisõidurekordi

08.12.21, EE / Autouudised
0 1312

Volkswagen ID.4 - populaarne kaasaegne elektriauto, mis pärjati ka Euroopas "Aasta auto" tiitliga, tähistas seekord veel üks rekord. Kaks sõltumatut meeskonda tegid Põhja-Ameerika teedel tõelise elektrisõidu, mis võimaldas autot lahingutingimustes testida.

Ühes meeskonnas oli kaks meest, teise tiimi erksavärvilist Volkswagen ID.4-t sõitis aga kaks naist. Teekonna kogupikkus oli muljetavaldav 57 tuhat kilomeetrit, mis võttis teel 97 päeva. Samal ajal liikusid autod peaaegu peatumata, mistõttu oli vaja kahte juhti.


Muidugi sõitsid nad Volkswagen ID.4 ralli ajal eranditult elektriveojõul, tankides avalikes tanklates. Tanklaid oli kokku paar tuhat, mis polegi nii väike ja viitab USAs saadaolevale elektrisõidukite jaoks piisavalt arenenud taristule.

Jooks lõppes just teisel päeval. Mõlemad meeskonnad võtavad juba õnnitlusi vastu ja valmistuvad pärast pikka teekonda puhkama. Volkswagen ise plaanib sellised üritused iga-aastaseks muuta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Комментарии (0)
Добавить комментарий